jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: view
mn: харах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
