jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Delete picture
pa: ਤਸਵੀਰ ਹਟਾਓ
