jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: view
pl: przeglądaj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Created
pl: Utworzono

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: false
pl: fałsz

en: true
pl: prawda

en: Operation
pl: Czynność

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Nid
pl: ID węzła

en: Speed
pl: Prędkość

en: Delete picture
pl: Usuń portret

en: Select content types
pl: Wybierz rodzaje zawartości
