jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی
