jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: view
ru: представление

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Created
ru: Создано

en: Are you sure you want to delete %title?
ru: Вы действительно хотите удалить %title?

en: Not found
ru: Не найдено

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: false
ru: ложно

en: true
ru: истинно

en: Operation
ru: Действие

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Bid
ru: Ценовое преложение

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Speed
ru: Скорость

en: Delete picture
ru: Удалить изображение

en: No file was uploaded.
ru: Нет загруженных файлов

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Remove one
ru: Удалить одну
