jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Delete picture
si: පින්තූරය මකන්න
