jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: view
sl: pogled

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Delete picture
sl: Izbriši sliko
