jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Delete picture
th: ลบรูปภาพ
