jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: view
tr: görüntüle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Are you sure you want to delete %title?
tr: %title düğümünü silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: false
tr: yanlış

en: true
tr: doğru

en: Operation
tr: İşlem

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Delete picture
tr: Resmi sil
