jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: view
ug: كۆرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Delete picture
ug: باش سۈرەتنى ئۆچۈرۈش
