jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: view
vi: xem

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Are you sure you want to delete %title?
vi: Bạn có chắc chắn muốn xóa %title?

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: false
vi: sai

en: true
vi: đúng

en: Operation
vi: Thao tác

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: Bid
vi: Đặt giá

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Arrows
vi: Mũi tên

en: Delete picture
vi: Xóa ảnh
