jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: view
am: ትይታ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል
