jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: view
az: görünüş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Created
az: Yaradıldı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma
