jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: view
be: глядзець

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Created
be: Створана

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: Operation
be: Аперацыя

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Delete picture
be: Выдаліць выяву
