jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Are you sure you want to delete %title?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%title་སུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Delete picture
bo: པར་བསུབ་པ
