jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: view
cs: zobrazit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: Operation
cs: Operace

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Delete picture
cs: Smazat obrázek
