jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: view
da: vis

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Created
da: Oprettet

en: Are you sure you want to delete %title?
da: Ønsker du at slette %title?

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: false
da: falsk

en: true
da: sand

en: Operation
da: Handling

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: Speed
da: Hastighed

en: Arrows
da: Pile

en: Delete picture
da: Slet billede
