jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: view
el: προβολή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: false
el: ψευδές

en: true
el: αληθές

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Delete picture
el: Διαγραφή εικόνας
