jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: view
et: näita

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Created
et: Loodud

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Not found
et: Ei leitud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: Operation
et: Operatsioon

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Delete picture
et: Kustuta pilt
