jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: view
fi: näkymä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Created
fi: Luotu

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: false
fi: epätosi

en: true
fi: tosi

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Speed
fi: Nopeus

en: Delete picture
fi: Poista kuva
