jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: view
gl: vista

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Created
gl: Creado

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Not found
gl: Non atopada

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: false
gl: falso

en: true
gl: verdadero

en: Operation
gl: Operación

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Speed
gl: Velocidade

en: Delete picture
gl: Borrar a imaxe
