jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: view
hr: prikaz

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Operation
hr: Operacija

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Delete picture
hr: Ukloni sliku
