jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: view
hu: megtekintés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Not found
hu: Nem található

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: false
hu: hamis

en: true
hu: igaz

en: Operation
hu: Művelet

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Bid
hu: Licit

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Speed
hu: Sebesség

en: Delete picture
hu: Kép törlése

en: No file was uploaded.
hu: Nem történt fájlfeltöltés.
