jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Delete picture
hy: Ջնջել նկարը
