jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: view
id: tampilan

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Created
id: Dibuat

en: Are you sure you want to delete %title?
id: Anda yakin ingin menghapus %title?

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Operation
id: Operasi

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan

en: Delete picture
id: Hapus avatar
