jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: view
ja: ビュー

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: Created
ja: 作成

en: Are you sure you want to delete %title?
ja: 本当に、%title を削除してもよろしいですか？

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: false
ja: 偽

en: true
ja: 真

en: Operation
ja: 操作

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Nid
ja: ノードID

en: Speed
ja: スピード

en: Delete picture
ja: 写真の消去

en: No file was uploaded.
ja: ファイルがアップロードされませんでした。
