jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: view
jv: tampilan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Created
jv: Digawé

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Operation
jv: Operasi

en: Delete picture
jv: Busak gambar
