jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: view
ka: ნახვა

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა
