jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: view
lt: peržiūrėti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Created
lt: Sukurta

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Not found
lt: Nerasta

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Delete picture
lt: Ištrinti nuotrauka
