jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: view
lv: skatīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Created
lv: Izveidots

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Operation
lv: Operācija

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Delete picture
lv: Dzēst attēlu
