jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: view
nl: weergeven

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: Operation
nl: Bewerking

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Bid
nl: Bieden

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Speed
nl: Snelheid

en: Delete picture
nl: Afbeeldingen verwijderen
