jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: view
oc: veire

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: false
oc: fals

en: true
oc: verai

en: Operation
oc: Operacion

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Nid
oc: Nis

en: Speed
oc: Velocitat

en: Delete picture
oc: Suprimir lo retrach
