jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: view
fa: مشاهده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: تدوین

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Speed
fa: سرعت
