jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: view
pt: ver

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: edit
pt: editar

en: Created
pt: Criado

en: Are you sure you want to delete %title?
pt: Você tem certeza que deseja apagar %title?

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: false
pt: falso

en: true
pt: verdadeiro

en: Operation
pt: Operação

en: Save Changes
pt: Salvar alterações

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Speed
pt: Velocidade

en: Delete picture
pt: Apagar foto
