jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: view
ro: afișează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Created
ro: Creat

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Operation
ro: Operație

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: Delete picture
ro: Şterge imaginea
