jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: view
sk: zobraziť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: Operation
sk: Operácia

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Delete picture
sk: Odstrániť obrázok
