jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: view
sv: visa

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Created
sv: Skapad

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: false
sv: falskt

en: true
sv: sant

en: Operation
sv: Funktion

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Speed
sv: Hastighet

en: Delete picture
sv: Radera bild
