jQuery Booklet (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: view
uk: переглянути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Created
uk: Створено

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: false
uk: хибність

en: true
uk: істина

en: Operation
uk: Дія

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Speed
uk: Швидкість

en: Arrows
uk: Стрілки

en: Delete picture
uk: Видалити зображення

en: No file was uploaded.
uk: Жодного файла не було відвантажено.

en: Add one more
uk: Додати ще

en: Remove one
uk: Вилучити одну

en: Remove Page
uk: Видалити панель
