jQuery Calendar (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Calendar
ar: التقويم

en: Taiwan
ar: تايوان

en: Hebrew
ar: عبرية

en: Persian
ar: فارسية

en: Thai
ar: تايلندية
