jQuery Calendar (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Calendar
bg: Календар

en: Hebrew
bg: Иврит

en: Persian
bg: Персийски

en: Thai
bg: Тайландски
