jQuery Calendar (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Calendar
et: Kalender

en: Hebrew
et: Heebrea keel

en: Persian
et: Pärsia keel

en: Thai
et: Tai keel
