jQuery Calendar (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sv: Setingar

en: Taiwan
sv: Teivan

en: Hebrew
sv: Hebraiskt

en: Persian
sv: Persiskt

en: Thai
sv: Tai
