jQuery Calendar (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Calendar
fr: Calendrier

en: Taiwan
fr: Taïwan

en: Hebrew
fr: Hébreux

en: Persian
fr: Perse

en: Thai
fr: Thaïlandais
