jQuery Calendar (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Calendar
gl: Calendario

en: Taiwan
gl: Taiwán

en: Hebrew
gl: Hebreo

en: Persian
gl: Persa

en: Thai
gl: Tailandés
