jQuery Calendar (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Taiwan
hr: Tajvan

en: Hebrew
hr: Hebrejski

en: Persian
hr: Farsi

en: Thai
hr: Tajlandski
