jQuery Calendar (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Calendar
hu: Naptár

en: Taiwan
hu: Tajvan

en: Hebrew
hu: héber

en: Persian
hu: Perzsa

en: Thai
hu: thaiföldi
