jQuery Calendar (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Taiwan
km: តៃវ៉ាន់

en: Hebrew
km: ហេប្រូ

en: Persian
km: ពឺស៊ាន

en: Thai
km: ថៃ
