jQuery Calendar (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Calendar
kn: ದಿನಸೂಚಿ

en: Taiwan
kn: ತೈವಾನ್

en: Hebrew
kn: ಹೆಬ್ರೀವ್

en: Persian
kn: ಪರ್ಸಿಯನ್

en: Thai
kn: ಥಾಯ್
