jQuery Calendar (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Taiwan
ku: تایوان

en: Hebrew
ku: عبری

en: Persian
ku: فارسی

en: Thai
ku: تایلەندی
