jQuery Calendar (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Calendar
ru: Календарь

en: Taiwan
ru: Тайвань

en: Hebrew
ru: Иврит

en: Persian
ru: Персидский

en: Thai
ru: Тайский

en: Coptic
ru: Коптский
